0
Обратная связь Каталог товаров
Назад
 • Бассейны
 • Оборудование для бассейна
 • Павильоны, защитные накрытия, теплосберегающие покрытия
 • Отделка чаши бассейна
 • Строительные смеси
 • Дезинфекция воды
 • Отопление и водоснабжение
 • Строительство
 • Трубы и фитинги
 • Пруды
 • Оборудование для саун
 • Корзина (0) Закладки (0) Сравнения (0) Статьи

  Устройство забора воды

  Уточнить поиск
  Показано с 1 по 20 из 620 (всего 31 страниц)

  Устройство забора воды

       Пристрої для забору води


       Будь-який домашній басейн – це дуже складна та багаторівнева конструкція, правильне функціонування якої залежить від чіткої та виваженої роботи всіх його систем. Басейн повинен бути завжди заповнений водою, але й забирати цю воду якимось чином треба. Тому дуже важливо, щоб в конструкції басейну були спеціальні пристрої для забору води – закладні елементи. Такі пристрої забирають воду з басейну та гарантують її циркуляцію протягом його використання. Без наявності спеціальних закладних елементів стає неможливим використання і різноманітних доповнень для басейнів, таких як фонтани, водні атракціони, протитечії. Монтаж всіх пристроїв для забору води можливий лише на етапі будівництва басейну, оскільки для їх встановлення необхідно порушувати цілісність конструкції чаші басейну.

       Обирати закладні елементи слід досить ретельно, оскільки від їх якості і надійності буде залежати вся робота вашого домашнього басейну. Великий вибір різноманітних закладних елементів ви зможете знайти на сайті нашого Інтернет магазину full-pool.com.ua. Ми пропонуємо багато різноманітних закладних, які допоможуть вашим басейнам правильно функціонувати та завжди залишатися чистими та безпечними.

  Широкий вибір різноманітних пристроїв для забору води

       Якщо ви хочете, щоб ваш басейн міг повноцінно функціонувати та дарувати вам хороший настрій та позитивні емоції, треба звернути увагу на якість закладних елементів, які відповідають за рух води в басейні.

  Інтернет магазин full-pool.com.ua пропонує своїм покупцям багатий вибір різноманітних пристроїв для забору води, серед яких ви зможете знайти:

  • Скіммери. Скіммер являє собою сучасний прилад для забору води в домашньому басейні. Виглядає скіммер як невеликий пристрій прямокутної форми з кошиком всередині, основною функцією якого є очищення верхнього шару води від великих шматочів сміття. Такий скіммер є своєрідним фільтром, який може якісно очищувати воду в басейні від забруднень. Виробники обладнання для басейнів сьогодні пропонують скіммери з різними горловинами – широкою, стандартною та подовженою. Монтаж скіммерів в чаші басейнів можливий лише на етапі проектування, оскільки для них потрібні спеціальні заглиблення. Багато моделей скіммерів мають у своїй комплектації спеціальні елементи кріплення, фланці та прокладки, за допомогою яких встановити скіммер можна швидко та без особливих зусиль. Особливим різновидом сучасних скіммерів є спеціальні навісні скіммери, які можна монтувати в уже готові басейни, чаші яких вже облицьовані лайнером або керамічною плиткою;
  • Форсунки. Форсунками називають спеціальні пристрої для басейнів, основна функція яких – подача та забір води. Конструкція форсунок досить проста, вони можуть мати різні діаметри сопла, від якого залежить пропускна властивість такого елементу забору води. Форсунки беруть участь у процесі циркуляції води, завдяки чому в басейні не застоюється вода і в ній не розводяться різноманітні шкідливі мікроби та бактерії. Розрізняють декілька видів форсунок – форсунки, що подають воду, та гідромассажні (аеромассажні) форсунки. Монтаж форсунок, що подають воду, проводиться на стінки басейну, і через них вода подається в чашу самого басейну. Існують спеціальні моделі форсунок, які можна підключати до ручного пилососу. Що стосується гідромасажних форсунок, то їх конструкція складніша, оскільки такі форсунки безпосередньо змішують воду з повітрям для утворення гідромасажного ефекту;
  • Донні зливи. Дана деталь обладнання басейну бере участь в процесі фільтрації води та може допомогти вам, якщо ви вирішите повністю злити воду з вашого домашнього басейну. Зовні донний злив має вигляд невеликого пристрою у формі прямокутника або циліндра, зі спеціальними отворами у верхній частині. Також у донних зливів є спеціальний отвір для підключення його до каналізації або системи фільтрації води. Для виготовлення донних зливів найчастіше використовуються такі матеріали як пластик або нержавіюча сталь. Перевага віддається саме цим матеріалам, оскільки вони міцні та надійні, а також мають високий ступінь стійкості до негативного впливу довкілля – ультрафіолетового випромінювання, сильного вітру, високої вологості повітря. Закладні елементи, які виготовляються з пластику, коштують дешевше тих, що роблять з нержавіючої сталі, але за своїми якостями та технічними характеристиками вони майже не відрізняються;
  • Переливні решітки. Переливна решітка – це декоративний елемент басейну, який встановлюється на переливний лоток басейну. Більшість переливних решіток є розбірними, та збираються вже перед самим встановленням в басейн. Сучасні виробники обладнання та аксесуарів для басейнів виготовляють різноманітні переливні решітки, серед широкого асортименту яких кожен може обрати собі таку, яка йому підійде якнайкраще за функціональністю та стилем виконання. Виготовляються переливні решітки з нержавіючої сталі та поліпропілену, оскільки саме ці матеріали найкраще функціонують в умовах високої вологості та при різких змінах погоди. Сучасні переливні решітки мають різноманітні форми та дизайн, а також вирізняються своєю міцністю та надійністю.


       Інтернет магазин full-pool.com.uaце висока якість продукції, доступні ціни та приємне обслуговування!

       Недорого придбати різноманітні пристрої для забору води ви зможете тільки у нас, на сайті Інтернет магазину full-pool.com.ua! Ми пропонуємо своїм покупцям найкращі та найвигідніші ціни на товар високої якості. З нашими закладними елементами вода у вашому домашньому басейні завжди буде чистою, а купатися в ньому буде приємно та безпечно.

       В каталозі нашої продукції ви знайдете найрізноманітніші моделі закладних елементів виробництва відомих українських та закордонних брендів, які гарантують відмінну якість та довгий період використання всіх своїх товарів. Інтернет магазин full-pool.com.uaце відмінна якість та надійність за приємною для вас ціною!

  0
  false
  false
  true
  Удалить
  Изменить