0
Обратная связь Каталог товаров
Назад
 • Бассейны
 • Оборудование для бассейна
 • Павильоны, защитные накрытия, теплосберегающие покрытия
 • Отделка чаши бассейна
 • Строительные смеси
 • Дезинфекция воды
 • Отопление и водоснабжение
 • Строительство
 • Трубы и фитинги
 • Пруды
 • Оборудование для саун
 • Корзина (0) Закладки (0) Сравнения (0) Статьи

  Освещение

  Уточнить поиск
  DMX touch screen (51297)

  17 013 грн.

  Баласт 50Вт (4380250)

  19 620 грн.

  Блок питания 100Вт (4330150)

  15 042 грн.

  Блок питания 50Вт (4330050)

  13 229 грн.

  Показано с 1 по 20 из 310 (всего 16 страниц)

  Освещение
  Освітлення для басейнів
       Сучасний домашній басейн являє собою унікальне місце, яке суміщає комфортне купання у приємній воді та стильний об’єкт інтер’єру або екстер’єру. Гарно виглядати будь-якому басейну допомагає сучасне стильне оформлення та чітке функціонування всіх його систем. Однією з найважливіших систем будь-якого басейну є система освітлення. Система освітлення для домашнього басейну – це повний комплекс обладнання та аксесуарів, які необхідні для створення гарного вигляду будь-якого домашнього басейну та особистого комфорту його власників.

       Саме правильно підібране та встановлене освітлення під водою та над нею створює неперевершений та унікальний дизайн для будь-якого басейну. Яскрава та кольорова ілюмінація зможе не тільки зробити купання у вашому домашньому басейні більш безпечним у темний час доби, а й зробить його стильним та привабливим. Розумно підібране освітлення допоможе оформити не лише сам резервуар басейну, але й всю територію навколо нього. Сучасні системи освітлення пропонують безліч різноманітних кольорів та відтінків, які можуть створювати неповторну атмосферу романтики, прикрасити нічну вечірку або навіть яскраво оформити веселе дитяче свято.

  Основні різновиди джерел освітлення для басейнів

       Сьогодні розрізняють два основних види освітлення для сучасних домашніх басейнів – галогенне освітлення та світлодіодне. Обидва різновиди освітлення є сучасними, практичними у використанні та економічними. Як галогенне, так і світлодіодне освітлення можна використовувати у басейнах будь-якого типу, закріпив його у спеціальних заздалегідь підготовлених закладних.

       Для суспільних басейнів з чашами великого об’єму частіше використовують галогенне освітлення. Також саме таке освітлення краще підходить для аквапарків, СПА-центрів та водойм, що розташовуються на території готелів. Робота галогенної системи освітлення можлива тільки при використанні спеціального трансформатора, який здатен перетворювати 220 вольтів на 12 вольтів.

  Багато власників домашніх басейнів віддають перевагу саме такому освітленню, і на це є певні причини, серед яких:
  • Можливість використання у домашніх та суспільних басейнах з великими об’ємами чаші і чималою площею водної поверхні;
  • Максимальна потужність та інтенсивність свічення;
  • Легка заміна ламп та інших деталей системи;
  • Приємна цінова політика.
       Іншим не менш популярним видом освітлення є світлодіодне або LED-освітлення. Головною особливістю такого освітлення є те, що воно може бути не лише одного кольору, але й різнокольоровим. У багатьох сучасних системах ЛЕД-освітлення передбачена наявність автоматичного режиму, тобто за допомогою пульта вони можуть вмикатися, вимикатися та при наявності перемикати кольори. Системи LED-освітлення коштують трохи дорожче за галогенні лампи для басейну, але і їх якість трохи вища.

  Окрім того, сучасні системи LED-освітлення мають інші переваги, які відрізняють їх від галогенних систем, до них відносять:
  • Економічність. Системи LED-освітлення споживають менше електроенергії в порівнянні з галогенними аналогами;
  • Висока якість та довговічність. Світлодіодні системи працюють на відмінно при будь-яких умовах і не вимагають частої заміни закладних або комплектуючих;
  • Компактність. Дані системи можуть живитися від трансформатора з малою кількістю вольт;
  • Сучасний та стильний вигляд. Такі системи можуть створити вашому басейну неперевершений вигляд, доповнивши його різнокольоровим підсвічуванням.
       Що стосується монтажу систем освітлення, то всі виробники наполегливо рекомендують скористатися для встановлення таких систем послугами професіоналів. Оскільки неправильне встановлення системи освітлення під водою або на її поверхні може бути дуже небезпечним.

  На що варто звернути увагу при виборі системи освітлення для свого домашнього басейну?

       Обираючи систему освітлення для домашнього басейну не варто поспішати. Дуже важливо тут звернути увагу на всі нюанси та деталі, щоб ваш басейн був зручним та безпечним у будь-який час доби та виглядав стильно і сучасно.

  Перед придбанням системи освітлення для басейну обов’язково зверніть увагу на:
  • Об’єм та розміри чаші вашого басейну;
  • Тип покриття у чаші басейну (плитка, лайнер чи інше);
  • Основне призначення домашнього басейну (професійні тренування, місце для розваг з дітьми, локація для проведення вечірок чи щось інше);
  • Розташування басейну (в приміщення чи на відкритому просторі).

  Особливості використання систем освітлення

       Сучасні системи освітлення є цілком безпечними і можуть використовуватися для будь-яких видів домашніх басейнів, оскільки їх живлення становить всього 12 вольтів. Встановлювати системи освітлення та підводні прожектори можуть тільки професіонали у заздалегідь підготовані закладні ніші, розташовані на дні або стінках басейну. Всі кабелі, що використовуються у системі освітлення, мають надійну ізоляцію з гофрованих шлангів. Що стосується кількості необхідних прожекторів, то професіонали рекомендують використовувати один прожектор на кожні 25-30 квадратних метрів поверхні води. Особливої уваги і додаткового освітлення вимагають такі зони басейну як сходи, поручні, трампліни, бо саме вони є місцями підвищеної небезпеки. Частіше за все прожектори встановлюють симетрично по обидві сторони басейну, так світло лягає більш рівномірно. Що стосується глибини монтажу, то оптимальним є показник в 50-80 сантиметрів від рівня поверхні води.

       Недорого придбати якісні та надійні системи освітлення для домашніх басейнів ви можете на сайті нашого Інтернет магазину full-pool.com.ua.

        Ми пропонуємо своїм покупцям лише найкращі сучасні системи освітлення, які зроблять ваш домашній басейн зручним, комфортним та найголовніше – безпечним. Ми гарантуємо відмінну якість всього нашого товару, оскільки працюємо тільки з надійними та перевіреними часом виробниками. Інтернет магазин full-pool.com.ua – це відмінна якість за доступною ціною! Товар доставляємо у будь-яке місто чи населений пункт України.

  0
  false
  false
  true
  Удалить
  Изменить