0
Обратная связь Каталог товаров
Назад
 • Бассейны
 • Оборудование для бассейна
 • Павильоны, защитные накрытия, теплосберегающие покрытия
 • Отделка чаши бассейна
 • Строительные смеси
 • Дезинфекция воды
 • Отопление и водоснабжение
 • Строительство
 • Трубы и фитинги
 • Пруды
 • Оборудование для саун
 • Корзина (0) Закладки (0) Сравнения (0) Статьи

  Фильтрация воды

  Уточнить поиск
  Показано с 1 по 20 из 725 (всего 37 страниц)

  Фильтрация воды

  Фільтрація води

       Мати зручний та комфортний домашній басейн зовсім не розкіш, а звичайне сьогодення. Більшість власників домашніх басейнів дуже пишаються своїми придбаннями, вважаючи їх найголовнішим місцем відпочинку в домі. В теплий літній час басейни просто обожнюють і діти, і дорослі, оскільки в них можна насолодитися приємною прохолодою води у спекотну літню погоду. Сучасні басейн та обладнання до них дозволяють не лише приємно відпочити біля домашніх басейнів, а й повноцінно займатися різноманітними водними видами спорту, не витрачаючи час на відвідування суспільних басейнів. Але щоб такі тренування і відпочинок біля басейну були можливими треба обов’язково стежити за своїм басейном, правильністю його роботи та чистотою.
   

       Чиста та безпечна вода в домашньому басейні – це запорука його довговічності та вашого особистого комфорту. Для того, щоб всі члени вашої родини та гості могли насолоджуватися відпочинком без неприємних наслідків треба потурбуватися, щоб вода у вашому домашньому басейні була завжди чистою та прозорою. За чистоту та прозорість води в басейнах відповідають сучасні системи фільтрації води. Такі системи можуть швидко та якісно очистити воду в будь-якому домашньому басейні, зробивши її безпечною та приємною для купання.
  Що таке фільтрація?
   
       Фільтрація – це процес механічного очищення води від часточок бруду та сміття, які можуть потрапляти до басейну. Басейнам, що розташовані на відкритому повітрі фільтрація води потрібніша більше, ніж тим, які встановили у приміщенні. Це пов’язано з тим, що у басейнах, що розташувалися на вулиці, багато сміття може приносити вітер – дрібні гілки та листя з дерев, комахи та інше. Надійним захистом від такого забруднення для вуличних басейнів може стати використання спеціальних захисних плівок та павільйонів, але фільтрація все ж буле потрібною і їм. Треба пам’ятати, що за допомогою фільтрації вода в басейні очищується тільки механічним чином від часточок бруду та сміття великого розміру. Фільтрація не скасовує необхідність процесу дезінфекції води, який треба проводити за допомогою спеціальних хімічних препаратів.

  Яке обладнання використовується для фільтрації води?

  Для якісного очищення води в вашому басейні слід використовувати тільки надійне та сучасне обладнання виробництва відомих світових та українських компаній. Саме таке обладнання ви можете знайти на сайті нашого Інтернет магазину full-pool.com.ua

       Ми пропонуємо своїм покупцям високоякісні товари для басейнів за приємними та доступними цінами. Наше обладнання та витратні матеріали для фільтрації води допоможуть вам зробити воду в вашому басейні чистою, прозорою та безпечною, а ваш відпочинок ще більш приємним та комфортним для вас. А каталозі товару нашого Інтернет магазину full-pool.com.ua ви зможете знайти наступні товари для якісної фільтрації води в вашому домашньому басейні:
  • Фільтраційні установки. Фільтраційні установки являють собою спеціальний тип обладнання для басейнів, яке використовується для механічного очищення води від великих часточок сміття та бруду. За допомогою фільтраційних систем можна швидко та якісно очистити воду від бруду та зробити її абсолютно чистою та безпечною для купання. В каталозі нашого Інтернет магазину full-pool.com.ua представлено широкий вибір різних видів фільтраційних систем: картриджні (достатньо практичні у використанні та недорогі в обслуговуванні системи очищення), пісочні (популярні та ефективні фільтраційні установки, матеріалом для очищення у яких є кварцовий або скляний пісок) та діатомові (найефективніші та найдорожчі системи фільтрації води, які не лише механічно очищують воду, а й дезінфікують її за рахунок властивостей фільтрувального матеріалу – діатомової землі);
  • Фільтри. Всі сучасні системи фільтрації води потребують постійної заміни фільтрів. Різні фільтри треба міняти з різною частотою, але все ж не варто про це забувати. Ми пропонуємо своїм покупцям широкий вибір різноманітних змінних фільтрів та різних моделей сучасних фільтраційних установок, серед яких діатомові фільтри, пісочні фільтри та картриджні моделі сучасних фільтрів;
  • Фільтраційні матеріали. Будь-яка сучасна та ефективна система фільтрації не зможе якісно та повноцінно працювати, якщо вчасно не замінювати в ній фільтраційний матеріал. Фільтраційний матеріал є одним з основних компонентів фільтраційних систем, оскільки саме він відловлює та затримує часточки бруду та сміття. Серед фільтраційних матеріалів ми пропонуємо своїм покупцям різноманітні картриджі для картриджних  систем очищення води, кварцовий та скляний пісок різної фракції для ще більш якісного та ретельного очищення води в вашому басейні та діатомову землю, яка є  найдорожчим, але найефективнішим матеріалом, що відмінно справляється з очищенням та дезінфекцією води в домашніх басейнах;
  • Запчастини для фільтрів. Будь-яка фільтраційна система під час тривалого використання може давати збої в своїй роботі. Саме тому всім сучасним системам фільтрації води обов’язково потрібні додаткові запчастини, які час від часу доведеться замінювати. Широкий асортимент різноманітних запчастин та деталей для фільтраційних установок різних типів ви зможете знайти на сайті нашого Інтернет магазину full-pool.com.ua. Ми пропонуємо заглушки, дифузори, адаптери, колектори та інші запчастини, які допоможуть вашій фільтраційній системі працювати чітко і без зайвих нарікань.

       Інтернет магазин full-pool.com.ua – це великий вибір різноманітних фільтраційних систем, фільтрів та витратних матеріалів для них, які допоможуть вам зробити воду у вашому домашньому басейні чистою та прозорою. З нашим обладнанням вода в вашому басейні завжди буде чистою та безпечною для купання, а вам доведеться витрачати мінімум свого часу та сил на її очищення.

       Ми пропонуємо лише якісне та надійне обладнання для очищення води виробництва відомих українських та світових торгівельних марок, які гарантують відмінну якість очищення за приємною та доступною ціною. Інтернет магазин full-pool.com.ua – це відмінна якість, високий сервіс обслуговування та доступні ціни!

  0
  false
  false
  true
  Удалить
  Изменить